Čtvrtek, 30 03 2017

Poslední aktualizace:28.03 11:06

Instituce a politici

Důvěra stranickým představitelům - říjen 2014

Daniel Kunštát Čtvrtek, 30 Říjen 2014

CVVM Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i., v říjnovém šetření zjišťovalo, zda dotázaní důvěřují vybraným politikům. Předložený seznam tentokrát obsahoval jména dvaadvaceti čelných představitelů stran zastoupených v Poslanecké sněmovně PČR.

 

Důvěra ústavním institucím a spokojenost s politickou situací v říjnu 2014

Daniel Kunštát Pátek, 24 Říjen 2014

V rámci šetření Centra pro výzkum veřejného mínění SOÚ AV ČR, v.v.i., byla v říjnu 2014 respondentům položena pravidelná otázka, zda důvěřují jednotlivým ústavním institucím. Do výzkumu byly zařazeny horní a dolní komora Parlamentu ČR, prezident, vláda, krajská zastupitelstva a obecní zastupitelstva, starostové a hejtmani.

 

Důvěra vrcholným politikům - září 2014

Daniel Kunštát Středa, 01 Říjen 2014

CVVM Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i. v zářijovém šetření zjišťovalo, zda dotázaní důvěřují vybraným vrcholným politikům. Předložený seznam tentokrát obsahoval jména sedmadvaceti čelných ústavních činitelů. Do výzkumu byli zařazeni prezident, předseda Senátu, předseda Poslanecké sněmovny, členové vlády, předsedové parlamentních politických stran, ombudsmanka, guvernér ČNB a předseda Ústavního soudu.

 

Důvěra ústavním institucím a spokojenost s politickou situací v září 2014

Daniel Kunštát Pondělí, 29 Září 2014

V rámci šetření Centra pro výzkum veřejného mínění SOÚ AV ČR, v.v.i., byla v září 2014 respondentům položena pravidelná otázka, zda důvěřují jednotlivým ústavním institucím. Do výzkumu byly zařazeny horní a dolní komora Parlamentu ČR, prezident, vláda, krajská zastupitelstva a obecní zastupitelstva, starostové a hejtmani.

 

Důvěra ústavním institucím a spokojenost s politickou situací v červnu 2014

Daniel Kunštát Pátek, 20 Červen 2014

V rámci šetření Centra pro výzkum veřejného mínění SOÚ AV ČR, v.v.i., byla v červnu 2014 respondentům položena pravidelná otázka, zda důvěřují jednotlivým ústavním institucím. Do výzkumu byly zařazeny horní a dolní komora Parlamentu ČR, prezident, vláda, krajská zastupitelstva a obecní zastupitelstva, starostové a hejtmani.

 

Hodnocení vlády Bohuslava Sobotky – květen 2014

Jan Červenka Středa, 04 Červen 2014

V květnovém výzkumu se Centrum pro výzkum veřejného mínění podrobněji zaměřilo na hodnocení vlády Bohuslava Sobotky. Oslovení občané měli za úkol prostřednictvím otázky zjišťující míru spokojenosti či nespokojenosti zhodnotit program vlády, její činnost, komunikaci s veřejností, personální složení a osobu jejího předsedy.

 

Důvěra stranickým představitelům - květen 2014

Daniel Kunštát Pátek, 30 Květen 2014

CVVM Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i., v květnovém šetření zjišťovalo, zda dotázaní důvěřují vybraným politikům. Předložený seznam tentokrát obsahoval jména třiadvaceti čelných představitelů stran zastoupených v Poslanecké sněmovně PČR.

 

Důvěra ústavním institucím a spokojenost s politickou situací v květnu 2014

Daniel Kunštát Středa, 28 Květen 2014

V rámci šetření Centra pro výzkum veřejného mínění SOÚ AV ČR, v.v.i., byla v květnu 2014 respondentům položena pravidelná otázka, zda důvěřují jednotlivým ústavním institucím. Do výzkumu byly zařazeny horní a dolní komora Parlamentu ČR, prezident, vláda, krajská zastupitelstva a obecní zastupitelstva, starostové a hejtmani.

 

Důvěra ústavním institucím a spokojenost s politickou situací v dubnu 2014

Daniel Kunštát Čtvrtek, 24 Duben 2014

V rámci šetření Centra pro výzkum veřejného mínění SOÚ AV ČR, v.v.i., byla v dubnu 2014 respondentům položena pravidelná otázka, zda důvěřují jednotlivým ústavním institucím. Do výzkumu byly zařazeny horní a dolní komora Parlamentu ČR, prezident, vláda, krajská zastupitelstva a obecní zastupitelstva, starostové a hejtmani.

 

Důvěra vrcholným politikům - březen 2014

Daniel Kunštát Středa, 09 Duben 2014

CVVM Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i. v březnovém šetření zjišťovalo, zda dotázaní důvěřují vybraným vrcholným politikům. Předložený seznam tentokrát obsahoval jména sedmadvaceti čelných ústavních činitelů. Do výzkumu byli zařazeni prezident, předseda Senátu, předseda Poslanecké sněmovny, členové vlády, předsedové parlamentních politických stran, ombudsmanka, guvernér ČNB a předseda Ústavního soudu.

 

Strana 6 z 32

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Odběr novinek

 Odebíráte následující zaškrtnuté položky:
1Tiskové zprávy - Politické
2Tiskové zprávy - Ekonomické
3Tiskové zprávy - Ostatní
4Tiskové zprávy - Časové řady


Odkazy

y_logo-sou_seda_podklad

y_logo_csda_seda_podklad

y_logo_avcr_seda_podklad

Vyhledávání

Přihlášení

HLEDÁME TAZATELE

banner