Čtvrtek, 30 03 2017

Poslední aktualizace:28.03 11:06

Instituce a politici

Postoje občanů k prezidentskému úřadu - březen 2013

Martin Ďurďovič Čtvrtek, 04 Duben 2013

V březnovém šetření CVVM položilo otázky týkající se postojů k úřadu prezidenta České republiky. Zjišťováno bylo mínění o způsobu volby prezidenta, jeho poměru k politice, vztahu k vládě a jejímu jmenování, ale také názor občanů na postavení prezidenta v zahraniční politice a na to, jakými otázkami se z titulu své funkce má zabývat. V aktuálním měření se pro přímou volbu prezidenta vyjádřilo 73 % respondentů, což je o 12 procentních bodů více než v lednu 2012.

 

Důvěra ústavním institucím a spokojenost s politickou situací v březnu 2013

Daniel Kunštát Středa, 27 Březen 2013

V rámci šetření Centra pro výzkum veřejného mínění SOÚ AV ČR, v.v.i., byla v březnu 2013 respondentům položena pravidelná otázka, zda důvěřují jednotlivým ústavním institucím. Do výzkumu byly zařazeny obě komory Parlamentu ČR, vláda, krajská zastupitelstva a obecní zastupitelstva, starostové a hejtmani.

 

Hodnocení vlády Petra Nečase – únor 2013

Jan Červenka Pondělí, 25 Březen 2013

V únorovém výzkumu se Centrum pro výzkum veřejného mínění podrobněji zaměřilo na hodnocení současné vlády pod vedením Petra Nečase. Oslovení občané měli za úkol prostřednictvím otázky zjišťující míru spokojenosti či nespokojenosti zhodnotit program vlády, její činnost, komunikaci s veřejností, personální složení a osobu jejího předsedy.

 

Důvěra ústavním institucím a spokojenost s politickou situací v únoru 2013

Daniel Kunštát Pondělí, 04 Březen 2013

V rámci šetření Centra pro výzkum veřejného mínění SOÚ AV ČR, v.v.i., byla v únoru 2013 respondentům položena pravidelná otázka, zda důvěřují jednotlivým ústavním institucím. Do výzkumu byly zařazeny obě komory Parlamentu ČR, vláda, krajská zastupitelstva a obecní zastupitelstva, starostové a hejtmani.

 

Důvěra stranickým představitelům

Daniel Kunštát Úterý, 12 Únor 2013

CVVM Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i., v lednovém šetření zjišťovalo, zda dotázaní důvěřují vybraným politikům.  Předložený seznam tentokrát obsahoval jména třiceti čelných představitelů stran zastoupených v Poslanecké sněmovně PČR.

 

Důvěra ústavním institucím a spokojenost s politickou situací v lednu 2013

Daniel Kunštát Úterý, 05 Únor 2013

V rámci šetření Centra pro výzkum veřejného mínění SOÚ AV ČR, v.v.i., byla v lednu 2013 respondentům položena pravidelná otázka, zda důvěřují jednotlivým ústavním institucím. Do výzkumu byly tradičně zařazeny obě komory Parlamentu ČR, vláda, prezident, krajská zastupitelstva a obecní zastupitelstva.

 

Důvěra vrcholným politikům

Daniel Kunštát Pondělí, 14 Leden 2013

CVVM Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i. v prosincovém šetření zjišťovalo, zda dotázaní důvěřují vybraným vrcholným politikům. Předložený seznam tentokrát obsahoval jména čtyřiadvaceti čelných ústavních činitelů. Do výzkumu byli zařazeni prezident, předseda Senátu, předsedkyně Poslanecké sněmovny, členové vlády, předsedové parlamentních politických stran, nejvyšší státní zástupce a předseda Ústavního soudu.

 

Důvěra ústavním institucím a spokojenost s politickou situací v prosinci 2012

Daniel Kunštát Čtvrtek, 03 Leden 2013

V rámci šetření Centra pro výzkum veřejného mínění SOÚ AV ČR, v.v.i., byla v prosinci 2012 respondentům položena pravidelná otázka, zda důvěřují jednotlivým ústavním institucím. Do výzkumu byly tradičně zařazeny obě komory Parlamentu ČR, vláda, prezident, krajská zastupitelstva a obecní zastupitelstva.

 

Důvěra ústavním institucím v listopadu 2012

Daniel Kunštát Pátek, 07 Prosinec 2012

V rámci šetření Centra pro výzkum veřejného mínění SOÚ AV ČR, v.v.i., byla v listopadu 2012 respondentům položena pravidelná otázka, zda důvěřují jednotlivým ústavním institucím. Do výzkumu byly tradičně zařazeny obě komory Parlamentu ČR, vláda, prezident, krajská zastupitelstva a obecní zastupitelstva.

 

Důvěra ústavním institucím a spokojenost s politickou situací v říjnu 2012

Daniel Kunštát Středa, 24 Říjen 2012

V rámci šetření Centra pro výzkum veřejného mínění SOÚ AV ČR, v.v.i., byla v říjnu 2012 respondentům položena pravidelná otázka, zda důvěřují jednotlivým ústavním institucím.
Do výzkumu byly tradičně zařazeny obě komory Parlamentu ČR, vláda, prezident, krajská zastupitelstva a obecní zastupitelstva.

 

Strana 9 z 32

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Odběr novinek

 Odebíráte následující zaškrtnuté položky:
1Tiskové zprávy - Politické
2Tiskové zprávy - Ekonomické
3Tiskové zprávy - Ostatní
4Tiskové zprávy - Časové řady


Odkazy

y_logo-sou_seda_podklad

y_logo_csda_seda_podklad

y_logo_avcr_seda_podklad

Vyhledávání

Přihlášení

HLEDÁME TAZATELE

banner