Úterý, 28 03 2017

Poslední aktualizace:28.03 11:06

Politické - Ostatní

Václav Havel očima veřejnosti čtyř středoevropských zemí

Jan Červenka Pondělí, 02 Duben 2012

V únoru 2012 CVVM zjišťovalo, jak občané vnímají osobnost nedávno zesnulého bývalého prezidenta Václava Havla. Pod zastřešením CEORG byly některé otázky z tohoto výzkumu v únoru tohoto roku položeny respondentům též v Polsku, Maďarsku a na Slovensku.

 

Důvěra některým institucím veřejného života – březen 2012

Gabriela Šamanová Čtvrtek, 29 Březen 2012

Součástí březnového šetření veřejného mínění CVVM byla otázka zjišťující důvěru občanů ve vybrané společenské instituce.

 

Bezpečnostní rizika pro Českou republiku podle veřejnosti – únor 2012

Milan Tuček Pondělí, 12 Březen 2012

V únorovém šetření CVVM posuzovali občané České republiky, jak velkou hrozbu představuje působení vybraných skupin na území ČR.  Zjišťovány byly rovněž názory veřejnosti na reálnost ohrožení určitými skutečnostmi přesahujícími rámec republiky, jako je válka, epidemie, přírodní katastrofy, surovinová či ekonomická krize.

 

Naléhavost zabývání se oblastmi veřejného života – únor 2012

Gabriela Šamanová Úterý, 06 Březen 2012

V únoru letošního roku zařadilo Centrum pro výzkum veřejného mínění do svého pravidelného výzkumu otázku, v níž obyvatelé České republiky hodnotili, jak moc je naléhavé zabývat se vybranými oblastmi veřejného života.

 

Politická orientace českých občanů – září 2011

Jan Červenka Pondělí, 10 Říjen 2011

Součástí zářijového šetření CVVM bylo několik otázek zaměřených na obecnou politickou orientaci občanů. Výzkum zjišťoval, ke kterým ideologickým proudům se občané cítí být blízko, a dále zkoumal jejich názory na některé základní otázky, v nichž se jednotlivé názorové proudy tradičně rozcházejí.

 

Důvěra některým institucím veřejného života – září 2011

Jan Červenka Pátek, 30 Září 2011

Součástí zářijového šetření veřejného mínění CVVM byla otázka zjišťující důvěru občanů ve vybrané společenské instituce.

 

Spokojenost s oblastmi sociální politiky, zdravotnictví a školství

Gabriela Šamanová Pondělí, 29 Srpen 2011

V červnu 2011 byla do pravidelného výzkumu Naše společnost zařazena otázka týkající se spokojenosti se stavem některých oblastí v České republice. Oslovení občané odpovídali také na otázku, zda je v hodnocených oblastech potřeba provést reformy. Zjišťováno bylo rovněž, do jaké míry jsou občané s aktuálně chystanými reformami obeznámeni.

 

Mínění veřejnosti o korupci mezi veřejnými představiteli a v jednotlivých oblastech

Paulína Tabery Pátek, 13 Květen 2011

V březnu 2011 byly v pravidelném výzkumu CVVM pokládány otázky zjišťující názory lidí na rozšířenost braní úplatků mezi veřejnými činiteli a na míru korupce v různých institucích a oblastech veřejného života. Data byla sbírána v první polovině března, proto se do mínění lidí nemohly promítnout události spojené se situací ve vládní koalici a po ní.

 

Důvěra některým institucím veřejného života – březen 2011

Daniel Kunštát Pondělí, 04 Duben 2011

Součástí březnového šetření veřejného mínění CVVM byla otázka zjišťující důvěru občanů k soudům, policii, armádě, médiím, odborům, církvím bankám a neziskovým organizacím. Zpráva kromě aktuálních postojů veřejnosti zachycuje i předchozí vývoj důvěry ve vztahu k těmto institucím veřejného života.

 

Naléhavost zabývání se oblastmi veřejného života – únor 2011

Gabriela Šamanová Čtvrtek, 10 Březen 2011

V únoru letošního roku zařadilo Centrum pro výzkum veřejného mínění do svého pravidelného výzkumu otázku, v níž obyvatelé České republiky hodnotili, jak moc je naléhavé zabývat se vybranými oblastmi veřejného života.

 

Strana 4 z 10

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Odběr novinek

 Odebíráte následující zaškrtnuté položky:
1Tiskové zprávy - Politické
2Tiskové zprávy - Ekonomické
3Tiskové zprávy - Ostatní
4Tiskové zprávy - Časové řady


Odkazy

y_logo-sou_seda_podklad

y_logo_csda_seda_podklad

y_logo_avcr_seda_podklad

Vyhledávání

Přihlášení

HLEDÁME TAZATELE

banner