Odbornost, kvalita, nezávislost

Centrum pro výzkum veřejného mínění Sociologického ústavu Akademie věd ČR, v.v.i.,  
přijme ihned

TAZATELE/TAZATELKY
pro provádění rozhovorů pomocí papírových dotazníků (PAPI)


Hledáme externí spolupracovníky/ice pro jednorázový výzkum v lokalitách mimo Prahu. Práce tazatele/ky spočívá v provádění rozhovorů pomocí papírových dotazníků v určených lokalitách (předpokládaná doba rozhovoru asi 10 minut). Dotazování bude probíhat o těchto víkendech: 12. - 13. května, 26. - 27. května a 9. - 10. června 2018.  
JE NUTNÉ VYTVOŘIT 3ČLENNÉ SKUPINY, které budou mít vlastní auto!

Požadujeme:

 

  •     věk minimálně 18 let,
  •     vlastní auto (1 pro 3člennou skupinu),
  •     komunikativnost,
  •     spolehlivost a pečlivost,
  •     možnost zúčastnit se minimálně 2 víkendů,
  •     předchozí zkušenost s dotazováním je výhodou

Skupina tazatelů/ek bude vyslána do určené lokality, kde v průběhu víkendu předepsaným způsobem provede určitý počet rozhovorů. V dané lokalitě budou mít zajištěno a hrazeno ubytování, také bude proplacen projetý benzín/nafta.  
Odměna za dotazování v průběhu jednoho víkendu bude činit cca 4 500,- Kč hrubého pro jednoho tazatele/ku (přibližně 35 rozhovorů).  
Povinné školení tazatelů se uskuteční ve středu 25. dubna 2018. Školení vč. organizačních záležitostí a podepisování dohod o provedení práce bude probíhat v Praze, proto upřednostňujeme zájemce z Prahy.  
V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 210 310 591 nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to do čtvrtka 19. 4. 2018.

 

Na spolupráci se těší pracovníci CVVM